Zakończenie sezonu wiosennego J.K.S. ”SENIOR”

W niedzielę 26.06.2016 r. drużyna ”SENIORÓW” J.K.S. zakończyła pierwsze rozgrywki w LIDZE PIĄTKOWSKIEJ. Zakończeniem sezonu był mecz z drużyną GREEN SQUAD, która w lidze zajmowała 12 miejsce, posiadała po 11 meczach 15 punktów. My ze skromnym 21 miejscem po 12 meczach z 9-ma punktami bez naszego bramkarza ARKA BIERSKIEGO byliśmy przegraną drużyną na 15 minut przed meczem, gdy został rozpisany skład drużyny. Każdy z nas się rozgrzewał ( temp. otoczeni 28C w słońcu ), rozciągał, kopał piłkę, ale myślami był już na boisku. Kto stanie na bramce Piotr Bajan czy Robert Pydziński ? Ile bramek wpuszczą ? Kto strzeli pierwszego gola, a kto następnego? Pełni dobrych i złych myśli szykowaliśmy się do gry. A nóż, widelec nie przyjdą i oddadzą walkowera, może lepiej. Ale z drugiej strony nie grać? Bijąc się z myślami, czekając na wejście na boisko pełni zapału, czekaliśmy na zakończenie odbywającego się meczu. O godz. 16:30 na pięć minut przed rozpoczęciem Naszego meczu sędzia oznajmił, że drużyna która miała z nami grać oddała walkowera, dała nam kolejne 3 punkty, które awansowały nas na pozycję 19. Pełni rozczarowania z braku rozegrania meczu, ale zadowoleni z wyniku (walkower 5:0), postanowiliśmy zagrać mecz między sobą jako trening.  W miłej i wesołej atmosferze padały na przemian bramki, graliśmy jak by był to mecz ligowy, przy dopingu naszych fanek i fanów ( małżonki i dzieci ) pokopaliśmy co nie co i tak jak nasza reprezentacja wygraliśmy kolejny mecz nie licząc ile bramek straciliśmy.