Sukces na turnieju w Dopiewie

W dniu 07 grudnia 2014 roku reprezentacja Jadwiżańskiego KS złożona z zawodników urodzonych w 2006 roku brała udział w halowym Turnieju Mikołajkowym Mondi Cup 2014 rozgrywanym w Dopiewie.
W zawodach tych startowało 10 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy.
W zmaganiach grupy A nasi zawodnicy w pierwszym meczu pokonali Koronę Zakrzewo 2:1, następnie poradzili sobie z UKS Śrem w stosunku 2:0, by potem wygrać ze Stellą Luboń 2:0.
W ostatnim meczu grupowym zmierzyliśmy się z również niepokonanym zespołem gospodarzy, czyli Gromem Dopiewo, a stawką tego meczu był udział w finale imprezy.
Po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu ulegliśmy faworytom 1:2.
JKS zajął zatem drugie miejsce w grupie A i w meczu o trzecie miejsce w turnieju zagrał z drugim zespołem grupy B – Canarinhos Skórzewo.
Tym razem mecz toczył się pod dyktando piłkarzy ze Skórzewa, którzy wygrali to spotkanie 3:0.
Nasza drużyna zajęła zatem czwarte miejsce w stawce dziesięciu zespołów, co niewątpliwie jest dużym sukcesem młodych piłkarzy Jadwiżańskiego KS,
ponieważ jako jedyni z tego grona nie startujemy jeszcze w rozgrywkach WZPN. Można zatem powiedzieć, że poradziliśmy sobie z zespołami ligowymi.
Reprezentując nasze barwy bramki zdobyli: Alan Lewandowski 3, Hubert Kończal 2 oraz Krystian Zub i Kamil Grobelny po jednej.

Zasłużone brawa dla całej drużyny i trenera Michała Waraczyńskiego.