Dobra gra, gorszy wynik

2 kwietnia o godzinie 10 na boisku Orlik na Osiedlu Lecha 37 drużyna Jadwiżańskiego Klubu Sportowego rocznika 2006/2007 rozegrała spotkanie  pierwszej kolejki kategorii E2 grupa 8 rozgrywek ligowych pod egidą WZPN z drużyną Wielkopolskiej Akademii Piłkarskiej z Lubonia. Mecz pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami zakończył się porażką JKS-u 5:3 (do przerwy 4:1). Wynik zupełnie nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. Gra gospodarzy polegała na realizacji prostych środków, które bywają skuteczne, jeśli rywal pozwala na taką grę. Zawodnicy Jadwiżańskiego w pierwszej połowie poprawnie radzili sobie w organizacji gry, ale nie ustrzegli się błędów własnych, które drużyna WAP-u wykorzystała i strzeliła aż 4 gole! Zupełnie inaczej wyglądała druga odsłona meczu, w której JKS prowadził grę i stwarzał sobie sytuacje strzeleckie i starał się zamieniać je na bramki. Sytuacji było mnóstwo, ale bramkarz WAP-u był tam gdzie trzeba, wygrywał pojedynki 1×1, wybijał piłki z linii bramkowej !!
Jadwiżański walczył do samego końca o korzystny rezultat, ale niestety tym razem się nie udało! Pracujemy w klubie nad własnym modelem gry, który wprowadzamy etapowo i którego na każdym etapie nadrzędnym celem jest edukacja piłkarska i rozwój każdego zawodnika! Optymalny rozwój każdego zawodnika jest gwarantem prawidłowego funkcjonowania całego zespołu!
W meczu zagrali; Mateusz, Alan, Benon, Kamil, Wojtek, Kuba, Krystian, Miłosz, Nikodem! Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i walkę do ostatniej minuty!