Sukcesy sekcji tenisa stołowego

Poznań Open 2016 – tenis stołowy – Mistrzostwa Wielkopolski

W dniach 28.02 oraz 13.03 odbyły się w Poznaniu pierwsze dwa turnieje z cyklu 6 turniejów zorganizowanych jako Mistrzostwa Wielkopolski w tenisie stołowym. Turnieje odbywają się naprzemiennie w obiekcie sportowym fairPlayce przy ul. Bożydara w Poznaniu oraz SKTS Rataje 50 na os. Żegrze w Poznaniu.

Poznań Open 2016 - IMG_5929
Dzieci należące do sekcji tenisa stołowego JKS wzięły udział w obu turniejach, we wszystkich kategoriach wiekowych adresowanych dla dzieci: „Pierwsze kroki”, 8-12 lat oraz od lat 13-16 lat. W pierwszym turnieju Jędrek Zyskowski zajął I miejsce w kategorii „Pierwsze kroki”, a Karolina Kmiecik i Franek Zyskowski zajęli odpowiednio II i IV miejsca w kategorii 8-12 lat.

Obsada drugiego turnieju była znacznie większa, z naszej strony udział w turnieju wzięło siedmiu zawodników: Karolina Kmiecik, Jędrek Zyskowski, Franek Zyskowski, Paweł Bujnowski, Adam Polcyn, Radek Rogoziński oraz Wojtek Rogoziński. Jędrek Zyskowski ponownie zajął I miejsce w kategorii „Pierwsze kroki”, Paweł Bujnowski zajął I miejsce w kategorii 13-16 lat. Pozostali nasi zawodnicy także wypadli bardzo dobrze, zajmując w większości miejsca w pierwszej szóstce turnieju w swoich kategoriach.

Gratulujemy młodym zawodnikom sekcji tenisa stołowego JKS kolejnych bardzo dobrych wyników i zachęcamy do udziału w kolejnych turniejach J