Sukcesy naszych zawodników w tenisie stołowym

W niedzielę 13 listopada 2016 roku w Zespole Szkół na os. Stare Żegrze w Poznaniu odbył się turniej otwierający cykl 8 turniejów Poznań Open 2016/17. Turnieje będą odbywać się naprzemiennie w szkole na os. Stare Żegrze oraz w Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce przy ul. Bożydara 10. Turnieje organizowane są zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzieci występują w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 13-tu i powyżej.
Niezmiernie miło nam poinformować, że kategorię do lat 13-tu wygrał FRANEK ZYSKOWSKI, a w kategorii powyżej 13 lat drugie miejsce zajął WOJTEK ROGOZIŃSKI. Wysokie 5-te miejsce w kategorii do lat 13-tu zajął brat Wojtka, RADEK ROGOZIŃSKI. Łącznie w turnieju dla dzieci wzięło udział 6 zawodników/zawodniczek naszego klubu.img_0841 img_0846 img_0849

Równolegle odbywał się turniej dla dorosłych, w którym w kategorii amatorów wystąpiło kilku panów uczęszczających na zajęcia grupy rekreacyjnej naszego klubu.Pan Marek Suszczyk zajął 1 miejsce w kategorii amatorów. Dużym sukcesem zakończył swój udział w tej kategorii Paweł Bujnowski (zawodnik sekcji dziecięcej) który wśród dorosłych zajął wysokie 5 miejsce.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników!