Podziękowania trenera bramkarzy

Z przykrością muszę poinformować całą drużynę, cały sztab szkoleniowy oraz osoby zarządzające, iż z przyczyn i problemów rodzinnych wyjeżdżam do pracy za granicę naszego kraju. Niestety nie będę miał już okazji przeprowadzić treningów bramkarskich. Chciałbym podziękować Zarządowi Klubu , trenerom i rodzicom za zaufanie oraz za współpracę. Młodzieży która miała ze mną zajęcia dziękuję za zaangażowanie, wytrwałość oraz za atmosferę. Mam nadzieję, że treningi które przeprowadziliśmy pokazały wam, że stać was na bardzo dużo. Pamiętajcie co przypomniałem na treningach:
„Jesteście na początku drogi i to, w jaki sposób będzie zachowywać się w bramce, zależy od waszego zaangażowania, poświęconego czasu nie tyko na treningu,ale także poprzez to, co robicie poza boiskiem. Piłka obecna w każdej sytuacji pomaga opanować strach oraz uwarunkować pewność siebie. ”
Na koniec chciałbym przypomnieć motto, jakie przedstawił nam wszystkim podczas treningu trener Damian:
„Trener jest kimś, kto mówi Ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć – po to ŻEBYŚ BYŁ KIMŚ, kim zawsze chciałeś być ” .
Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ze sobą współpracować, a młodzieży życzę wyników sportowych.

Radosław Ciecierski