Obóz JKS

Drodzy zawodnicy i ich rodzice Jadwiżańskiego Klubu Sportowego.
Pomimo obostrzeń sanitarnych nałożonych przez władze zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie corocznego obozu piłkarskiego. Jednak ze względu na w/w obostrzenia zmieniliśmy miejsce przeprowadzenia obozu na ośrodek sportowy w Łężeczkach koło Chrzypska Wielkiego.
Ośrodek ten spełnia wszystkie wymogi sanitarne, a ponadto jest stosunkowo blisko Poznania, co w razie potrzeby ułatwi Państwu odebranie syna z obozu. Chłopcy będą mieszkać w hotelu i korzystać z obiektów znajdujących na terenie ośrodka.
Ponadto ze względu na przyspieszenie początku rozgrywek ligowych WZPN (od 29 sierpnia 2020) zmuszeni zostaliśmy też do zmiany terminu obozu. Podsumowując obóz odbędzie się w dniach 15 – 22 sierpnia 2020 r. w Hotelu Łężeczki (Łężeczki 1, 64-412 Chrzypsko Wielkie).
Również ze względów sanitarnych podjęliśmy decyzję o dowiezienie i odebranie dzieci z obozu w własnych zakresie (nie organizujemy wspólnego dojazdu).
Koszt obozu to 950 zł (płatność w ratach: 500 zł do 30 czerwca , reszta do 25 lipca).
Również ze względu na w/w obostrzenia ilość osób na obozie jest ograniczona (jedna grupa dzieci powyżej 10 roku życia nie może przekraczać 14 osób, do 10 lat – 12 osób). Zatem maksymalnie może pojechać 28 chłopców (decyduje kolejność zgłoszeń). W przypadku gdyby chętnych było mniej niż 20-tu chłopców zastrzegamy sobie prawo do odwołania obozu.
Ze względu na obostrzenia na obóz pojadą chłopcy roczników 2007/2008 oraz 2009/2010.
Gdyby ktoś z młodszych chłopców chciał uczestniczyć w obozie proszę o kontakt telefoniczny.
Zapraszamy i czekamy na decyzje do końca tygodnia, czyli do 28 czerwca.