Kolejne zwycięstwo w Lidze Piątkowskiej.

Po przegranym meczu ze SPAWACZAMI poprzedniej niedzieli,  zwycięstwo „SENIORÓW” JKS-u w Lidze Piątkowskiej przypieczętowano w niedzielę 01.10.2016r.

Rozgromiliśmy 2:0 zespół S.O.N.A.R. KLUB zajmujący w lidze 15 miejsce. Cały mecz grany był na bardzo wysokim poziomie, obydwie drużyny broniły się i atakowały z zaciętością. Drużyna pod wodzą M.Rychlika w składzie: Antoni Nowacki, Jan Bajan, Piotr Bajan, Tomasz Micnas i bramkarz Arkadiusz Bierski, rezerwowi  Paweł Kolanowski, Robert Pydziński którzy z całych sił dopingowali swój zespół. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0, lecz po krótkiej przerwie i motywacji słownej, Jadwiżanie zaczęli bardzo mocno naciskać na przeciwnika co poskutkowało zdobyciem bramki przez J. Bajana 1:0. Przeciwnik nie odpuszczał i tylko dzięki bardzo dobrej grze naszego bramkarza nie straciliśmy żadnej bramki, Jego popisowe obrony, dalekie wyrzuty piłek przyniosły oczekiwany efekt w postaci bramki strzelonej przez M. Rychlika na 2:0. Taki wynik cała drużyna doprowadziła do końca meczu, zwycięstwo dało Nam awans z 18 miejsca na 16, a zaczynaliśmy z 24 na początku sezonu. Jeszcze dwie niedziele meczy, może przyniosą kolejne awanse…

Na meczu nie wystąpili: Adam Nowacki odnowiła się kontuzja, Jarosław Maliński naciągnięty mięsień, Robert Patrzykąt, Michał Rydzyk, Patryk Sobiło, Filip Witoń, Przemysław Kubiś. Wyrazy uznania i podziękowania dla kibiców. Zapraszamy na kolejne mecze Naszej Ligi.