Jadwiżański KS ”Senior” – kolejne zwycięstwo!!

J.K.S. SENIOR 22.05.16.

Stoją od prawej: Michał Rydzyk ”RYDZU”, Patryk Sobiło, Robert Pydziński, Piotr Bajan, Tomasz Micnas,

Klęczą od prawej: Robert Patrzykąt, Jarek Maliński, Janek Bajan, Michał Rychlik, Antoni Nowacki, Paweł Kolanowski.

Na zdjęciu brakuje: kontuzjowanego Adama Nowackiego, Przemysława Kubiś, Filipa Witonia i gwiazdy bramki Arkadiusza Bierskiego.

Mam nadzieję, że w niedługim czasie zdjęcie będzie kompletne, drużyna liczy 15 osób, natomiast w meczu ligowym może grać tylko 12 osób.

19.06.2016 r. nowo powstała grupa JKS ”SENIOR” odniosła kolejne zwycięstwo w Lidze Piątkowskiej; jest to trzecie zwycięstwo, a drugie z rzędu na rozegranych 12 meczów. Posiadamy, na razie, 9 punktów, 26 bramek zdobytych, 65 straconych, ale Naszą siłą napędową jest nowy bramkarz ARKADIUSZ BIERSKI, gracz, który w tym meczu pokazał wielką klasę, wybronił podyktowany rzut karny oraz kilka wspaniałych strzałów które, zagroziły naszej bramce. Kilkanaście popisowych parad bramkarskich wprowadziło publiczność zebraną przy boisku w prawdziwy szał radości i podziw dla Jego talentu. Ale na wynik meczu zapracowała  cała drużyna, pierwszą bramkę zdobył JANEK BAJAN po popisowej akcji całej drużyny.  Po chwili drużyna przeciwna  zrewanżowała się szybką akcją i zdobyła wyrównującą  bramkę. Po kilku nieudanych akcjach naszych napastników Janka Bajana, Michała Rychlika i Roberta Patrzykąta, przy dobrej współpracy obrony Piotra Bajana czy Michała Rydzyka, doszło do udanej kontry, którą wykorzystał Michał Rychlik i strzelił gola na 2:1. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy rezerwowi: Paweł Kolanowski, Przemysław Kubiś, Tomasz Micnas, którzy wspomagali grających swoimi siłami. Cały mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla JKS ”SENIOR” ku rozczarowaniu drużyny przeciwnej, która zajmuje 8 miejsce w lidze, na 24 drużyny startujące. Mamy nadzieję, że kończący się sezon da nam jeszcze jedno zwycięstwo w przyszłym tygodniu i tym samym wyższą lokatę w Lidze Piątkowskiej, co będzie dobrym startem przed drugim etapem w lidze jesiennej. Na słowa uznania zasługują również kibice: żony i dzieci naszych piłkarzy, kontuzjowany Jarek Maliński z dziećmi, Pan Prezes który, wraz z małżonką przyjechał rowerami by nas wspomagać dopingiem. Wszystkim serdecznie dziękujemy za doping i wsparcie podczas meczu. Myślę, że takie spotkania dają dużo radości samym graczom, jak i ich rodzinom.

Skomentował: Pydziński Robert

Zawodnik głębokiej rezerwy J.K.S-u ”SENIOR”