Remis w meczu z Lasem Puszczykowo

Drużyna Lasu Puszczykowo była rywalem Jadwiżańskiego K.S w czwartej kolejce kategorii E2 grupa 8. Mecz odbył się 23 kwietnia o godzinie 13.00 na boisku Orlik, przy ul. Golęcińskiej 9. W piątek (22.04.2016) po ostatnim treningu kończącym mikrocykl treningowy chłopcy zapoznali się z nowym”okrzykiem”. Trener przekazał im istotę znaczenia słów zawartych w okrzyku dodając, że funkcjonowanie drużyny jest nadrzędne! Drużyna zjednoczona, wierząca, czerpiąca radość z gry w piłkę nożną, to drużyna modelowa w piłce dziecięcej. Nowy okrzyk rozpoczął pewnego rodzaju nową edukację piłkarską, a mecz z Lasem miał być jego otwarciem. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, choć w spotkaniu tym podział punktów szczęśliwy był raczej dla zespołu z Puszczykowa. Jadwiżański, patrząc na to co się działo na boisku, miał mnóstwo okazji. Mógł strzelić co najmniej 6 goli, ale strzelił 2. Przeciwnik swoje dwa trafienia „zawdzięcza” chłopcom JKS-u. Drobne błędy w komunikacji przy organizacji gry z własnej połowy przyczyniły się do utraty bramek. JKS próbuje konsekwentnie grać piłką, wymieniać dużą ilość podań, która umożliwia szybkie przemieszczanie się na połowę przeciwnika, ale zarówno w tym, jak i  w poprzednich meczach często brakowało czucia piłki, które jest elementarne w ocenie dokładności przyjęcia i podania piłki. Dlatego fundamentalne znaczenie ma nauczanie, utrwalanie i doskonalenie TECHNIKI !!!
JKS zagrał w składzie: Mateusz, Alan, Benon, Wojtek Barański, Miłosz, Kuba, Kacper, Kamil, Ignacy oraz Hubert.
Dziękuje drużynie za wysiłek i zaangażowanie w meczu!